Režim Bluetooth®
Stadia

Hrajte bezdrátově pomocí Bluetooth

Přepněte ovladač Stadia na režim Bluetooth, abyste ho mohli použít bezdrátově s oblíbenými zařízeními a službami i po ukončení Stadie.

Když aktivujete režim Bluetooth, stáhne se aktualizace softwaru
Systémové požadavky: Chrome 108 nebo novější
Ovladač Stadia, ze kterého vylétá ručně nakreslená raketa a pulsující signál Bluetooth.

Co je důležité vědět

Přepnutí je trvalé

Po přepnutí ovladače na režim Bluetooth už ho nebude možné přepnout zpět a používat Wi-Fi na Stadii. V režimu Bluetooth lze ovladač připojit pomocí kabelu USB.

K dispozici do 31. prosince 2023

Do 31. prosince můžete přepnout na režim Bluetooth, podívat se na režim ovladače a zjišťovat dostupnost aktualizací Bluetooth.

Najděte odpovědi na to, co vás zajímá

Po přepnutí ovladače na režim Bluetooth podržte na 2 sekundy tlačítka Y a Stadia, čímž přejdete do režimu párování. Indikátor stavu bude oranžově blikat. V nastavení zařízení, na kterém chcete hrát, spárujte ovladač. Po spárování a připojení bude indikátor na ovladači svítit bíle. A je to! Můžete začít hrát. Při příštím spuštění se ovladač automaticky připojí k naposledy spárovanému zařízení.

Jak používat režim Bluetooth

Zařízení Bluetooth jsou různá, kompatibilita se proto může lišit. Ovladač Stadia používá připojení Bluetooth Low Energy, některé funkce (např. průchozí zvuk) proto nebudou k dispozici bezdrátově. Ověřili jsme, že ovladač Stadia funguje s určitými podporovanými zařízeními. Netestovali jsme všechny typy zařízení Bluetooth, některé proto nemusí být kompatibilní.

Seznam podporovaných zařízení

V režimu Bluetooth nelze 3,5mm port ani port USB použít pro sluchátka. Při používání ovladače pomocí kabelu USB lze zapojit sluchátka do 3,5mm portu na ovladači.
Ano. Ve výchozím nastavení tlačítka Asistenta a záznamu nebudou v režimu Bluetooth nic dělat. Můžete si je přemapovat pomocí příslušné služby.
Podívejte se na režim ovladače – uvidíte, jestli je v režimu Bluetooth. Zkontroluje se také dostupnost aktualizací režimu Bluetooth.

Zkontrolovat režim ovladače

Ovladač se musí alespoň 30 minut nabíjet a je třeba použít kabel USB, který dokáže přenášet data. Fungovat bude kabel, který byl součástí balení ovladače.

Přejít do centra nápovědy k režimu Bluetooth.

Ovladač se musí alespoň 30 minut nabíjet. Odpojte ovladač a na 10 sekund podržte tlačítko Stadia, čímž ho resetujete. Pokud to nepomůže, resetujte ho do továrního nastavení. Na 6 sekund podržte tlačítka Asistenta Google a záznamu – ovladač zavibruje a indikátor stavu začne blikat.

Přejít do centra nápovědy k režimu Bluetooth.

Je nám líto, ale zákaznická podpora pro režim Bluetooth není k dispozici. V případě dotazů si prostudujte článek centra nápovědy.

Přejít do centra nápovědy k režimu Bluetooth.

Logotyp a loga Bluetooth® jsou registrované ochranné známky společnosti Bluetooth SIG Inc. a Google je používá na základě licence. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy patří příslušným vlastníkům.